Tervetuloa Duunitorille!

Mikä on Duunitori?

Duunitori on Suomen suurin työnhakukone ja uudenaikainen rekrytointimedia, joka tavoittaa tulevaisuuden osaajat ja työelämästä kiinnostuneet tehokkaasti eri kanavissa. Me tarjoamme sinulle kokonaisvaltaiset ja uudenlaiset ratkaisut onnistuneeseen rekrytointiin.

Erilainen lähestymistapa rekrytointiin ja työnhakuun on luonut pohjan Suomen suurimmalle työnhakijoiden verkostolle sosiaalisessa mediassa. Aktiivinen mediamme tavoittaa tänä päivänä tuhansia työnhakijoita.

Duunitori työnantajana

Duunitorilla on nuorekas ja rento työyhteisö, joka panostaa työssä viihtymiseen ja kannustaa jatkuvaan oppimiseen. Uskomme, että työn motivaatio syntyy työn merkityksellisyydestä, itsensä kehittämisestä ja haastamisesta sekä mahdollisuudesta vaikuttaa omaan työhönsä. Tutustu Duunitorin tekijöihin »

Yhteystiedot

Thomas Grönholm

CEO & Founder

thomas@duunitori.fi
+358 40 544 4523

Martti Kuusanmäki

COO & Founder

martti@duunitori.fi
+358 50 413 7667

Aki Ahlroth

Editor-in-Chief

aki@duunitori.fi
+358 45 217 1755

Lauri Iso-Markku

Key Account Manager

lauri@duunitori.fi
+358 50 536 4646

Mikko Savolainen

Account Manager

mikko@duunitori.fi
+358 50 547 3060

Janne Tolonen

Account Manager

janne@duunitori.fi
+358 40 413 8089

Jenna Hölttä

Account Manager

jenna@duunitori.fi
+358 40 154 1558

Jori Pasula

Junior Account Manager

jori@duunitori.fi
+358 400 787 655

Meri-Tuuli Talsi

Content Manager

meri-tuuli@duunitori.fi

Aino-Kaarina Salonen

Marketing Coordinator

aino-kaarina@duunitori.fi

Ari Levola

Digital Marketing Specialist

ari@duunitori.fi

Mikko Haavisto

Marketing Coordinator

mikko.h@duunitori.fi

Tuomas Ikonen

Business Controller

tuomas@duunitori.fi
+358 40 747 0984

Tuula Kaukoranta

Research Manager

tuula@duunitori.fi
+358 50 356 0573

Ronja Inkovaara

Digital Marketing Intern

ronja@duunitori.fi

Roosa Naukkarinen

Digital Marketing Intern

roosa@duunitori.fi

9

Sijainti

Duunitori Oy
Pitkänsillanranta 17
00530 Helsinki, Finland
(300 metriä Hakaniemen torilta)
avaa Reittioppaassa
avaa Google Mapsissa

9

Laskutustiedot

Y-tunnus: 2302391-8
verkkolaskuosoite: 003723023918
operaattori: OpusCapita Group Oy

Ota yhteyttä

Vastaamme viimeistään seuraavana arkipäivänä!

Thomas Grönholm

CEO & Founder